Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jelitkowo21:05
Helska21:07
Osiedle Wejhera21:08
Gospody21:09
Pomorska - Osiedle21:10
Subisława21:12
Opacka21:14
Oliwa21:16
Obrońców Westerplatte21:17
Derdowskiego21:18
Tetmajera21:19
Bażyńskiego21:20
Uniwersytet21:21
Strzyża PKM21:23
Zajezdnia
 
21:24
0 min.
 
Zamenhofa21:251 min.
 
Wojska Polskiego21:262 min.
 
Galeria Bałtycka21:284 min.
 
Klonowa21:295 min.
 
Jaśkowa Dolina21:317 min.
 
Miszewskiego21:339 min.
 
Politechnika21:3410 min.
 
Opera Bałtycka21:3612 min.
 
Traugutta21:3814 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:3915 min.
 
Chodowieckiego21:4016 min.
 
Brama Oliwska21:4117 min.
 
Dworzec Główny21:4319 min.
 
Brama Wyżynna21:4521 min.
 
Śródmieście SKM21:4723 min.
 
Pohulanka21:4925 min.
 
Odrzańska21:5026 min.
 
Chałubińskiego21:5228 min.
 
Sikorskiego21:5329 min.
 
Cieszyńskiego21:5531 min.
 
Cebertowicza21:5632 min.
 
Wilanowska21:5834 min.
 
Przemyska21:5935 min.
 
Płocka22:0036 min.
 
Łostowice Świętokrzyska22:0238 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy