Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jelitkowo16:28
Helska16:30
Osiedle Wejhera16:32
Gospody16:33
Pomorska - Osiedle16:34
Subisława16:36
Opacka16:38
Oliwa16:40
Obrońców Westerplatte16:41
Derdowskiego16:42
Tetmajera16:43
Bażyńskiego16:44
Uniwersytet16:45
Strzyża PKM16:47
Zajezdnia
 
16:48
0 min.
 
Zamenhofa16:491 min.
 
Wojska Polskiego16:502 min.
 
Galeria Bałtycka16:524 min.
 
Klonowa16:535 min.
 
Jaśkowa Dolina16:557 min.
 
Miszewskiego16:579 min.
 
Politechnika16:5810 min.
 
Opera Bałtycka17:0012 min.
 
Traugutta17:0214 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:0315 min.
 
Chodowieckiego17:0416 min.
 
Brama Oliwska17:0517 min.
 
Dworzec Główny17:0719 min.
 
Brama Wyżynna17:0921 min.
 
Śródmieście SKM17:1123 min.
 
Pohulanka17:1325 min.
 
Odrzańska17:1426 min.
 
Chałubińskiego17:1628 min.
 
Sikorskiego17:1729 min.
 
Cieszyńskiego17:1931 min.
 
Cebertowicza17:2032 min.
 
Wilanowska17:2234 min.
 
Przemyska17:2335 min.
 
Płocka17:2436 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:2638 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy