Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo06:36
Helska06:38
Osiedle Wejhera06:40
Gospody06:41
Pomorska - Osiedle06:42
Subisława06:44
Opacka06:46
Oliwa06:48
Obrońców Westerplatte06:49
Derdowskiego06:50
Tetmajera06:51
Bażyńskiego06:52
Uniwersytet06:53
Strzyża PKM06:55
Zajezdnia
 
06:56
0 min.
 
Zamenhofa06:571 min.
 
Wojska Polskiego06:582 min.
 
Galeria Bałtycka07:004 min.
 
Klonowa07:026 min.
 
Jaśkowa Dolina07:048 min.
 
Miszewskiego07:0610 min.
 
Politechnika07:0711 min.
 
Opera Bałtycka07:0913 min.
 
Traugutta07:1115 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:1216 min.
 
Chodowieckiego07:1317 min.
 
Brama Oliwska07:1418 min.
 
Dworzec Główny07:1620 min.
 
Brama Wyżynna07:1822 min.
 
Śródmieście SKM07:2024 min.
 
Pohulanka07:2226 min.
 
Odrzańska07:2327 min.
 
Chałubińskiego07:2529 min.
 
Sikorskiego07:2630 min.
 
Cieszyńskiego07:2832 min.
 
Cebertowicza07:2933 min.
 
Wilanowska07:3135 min.
 
Przemyska07:3236 min.
 
Płocka07:3337 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:3539 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy