Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo09:28
Helska09:30
Osiedle Wejhera09:32
Gospody09:33
Pomorska - Osiedle09:34
Subisława09:36
Opacka09:38
Oliwa09:40
Obrońców Westerplatte09:41
Derdowskiego09:42
Tetmajera09:43
Bażyńskiego09:44
Uniwersytet09:45
Strzyża PKM09:47
Zajezdnia
 
09:48
0 min.
 
Zamenhofa09:491 min.
 
Wojska Polskiego09:502 min.
 
Galeria Bałtycka09:524 min.
 
Klonowa09:535 min.
 
Jaśkowa Dolina09:557 min.
 
Miszewskiego09:579 min.
 
Politechnika09:5810 min.
 
Opera Bałtycka10:0012 min.
 
Traugutta10:0214 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:0315 min.
 
Chodowieckiego10:0416 min.
 
Brama Oliwska10:0517 min.
 
Dworzec Główny10:0719 min.
 
Brama Wyżynna10:0921 min.
 
Śródmieście SKM10:1123 min.
 
Pohulanka10:1325 min.
 
Odrzańska10:1426 min.
 
Chałubińskiego10:1628 min.
 
Sikorskiego10:1729 min.
 
Cieszyńskiego10:1931 min.
 
Cebertowicza10:2032 min.
 
Wilanowska10:2234 min.
 
Przemyska10:2335 min.
 
Płocka10:2436 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:2638 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy