Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo22:05
Helska22:07
Osiedle Wejhera22:08
Gospody22:09
Pomorska - Osiedle22:10
Subisława22:12
Opacka22:14
Oliwa22:16
Obrońców Westerplatte22:17
Derdowskiego22:18
Tetmajera22:19
Bażyńskiego22:20
Uniwersytet22:21
Strzyża PKM22:23
Zajezdnia
 
22:24
0 min.
 
Zamenhofa22:251 min.
 
Wojska Polskiego22:262 min.
 
Galeria Bałtycka22:284 min.
 
Klonowa22:295 min.
 
Jaśkowa Dolina22:317 min.
 
Miszewskiego22:339 min.
 
Politechnika22:3410 min.
 
Opera Bałtycka22:3612 min.
 
Traugutta22:3814 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:3915 min.
 
Chodowieckiego22:4016 min.
 
Brama Oliwska22:4117 min.
 
Dworzec Główny22:4319 min.
 
Brama Wyżynna22:4521 min.
 
Śródmieście SKM22:4723 min.
 
Pohulanka22:4925 min.
 
Odrzańska22:5026 min.
 
Chałubińskiego22:5228 min.
 
Sikorskiego22:5329 min.
 
Cieszyńskiego22:5531 min.
 
Cebertowicza22:5632 min.
 
Wilanowska22:5834 min.
 
Przemyska22:5935 min.
 
Płocka23:0036 min.
 
Łostowice Świętokrzyska23:0238 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy