Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo20:08
Helska20:10
Osiedle Wejhera20:12
Gospody20:13
Pomorska - Osiedle20:14
Subisława20:16
Opacka20:18
Oliwa20:20
Obrońców Westerplatte20:21
Derdowskiego20:22
Tetmajera20:23
Bażyńskiego20:24
Uniwersytet20:25
Strzyża PKM20:27
Zajezdnia
 
20:28
0 min.
 
Zamenhofa20:291 min.
 
Wojska Polskiego20:302 min.
 
Galeria Bałtycka20:324 min.
 
Klonowa20:335 min.
 
Jaśkowa Dolina20:357 min.
 
Miszewskiego20:379 min.
 
Politechnika20:3810 min.
 
Opera Bałtycka20:4012 min.
 
Traugutta20:4214 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:4315 min.
 
Chodowieckiego20:4416 min.
 
Brama Oliwska20:4517 min.
 
Dworzec Główny20:4719 min.
 
Brama Wyżynna20:4921 min.
 
Śródmieście SKM20:5123 min.
 
Pohulanka20:5325 min.
 
Odrzańska20:5426 min.
 
Chałubińskiego20:5628 min.
 
Sikorskiego20:5729 min.
 
Cieszyńskiego20:5931 min.
 
Cebertowicza21:0032 min.
 
Wilanowska21:0234 min.
 
Przemyska21:0335 min.
 
Płocka21:0436 min.
 
Łostowice Świętokrzyska21:0638 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy