Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jelitkowo17:08
Helska17:10
Osiedle Wejhera17:12
Gospody17:13
Pomorska - Osiedle17:14
Subisława17:16
Opacka17:18
Oliwa17:20
Obrońców Westerplatte17:21
Derdowskiego17:22
Tetmajera17:23
Bażyńskiego17:24
Uniwersytet17:25
Strzyża PKM17:27
Zajezdnia
 
17:28
0 min.
 
Zamenhofa17:291 min.
 
Wojska Polskiego17:302 min.
 
Galeria Bałtycka17:324 min.
 
Klonowa17:335 min.
 
Jaśkowa Dolina17:357 min.
 
Miszewskiego17:379 min.
 
Politechnika17:3810 min.
 
Opera Bałtycka17:4012 min.
 
Traugutta17:4214 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:4315 min.
 
Chodowieckiego17:4416 min.
 
Brama Oliwska17:4517 min.
 
Dworzec Główny17:4719 min.
 
Brama Wyżynna17:4921 min.
 
Śródmieście SKM17:5123 min.
 
Pohulanka17:5325 min.
 
Odrzańska17:5426 min.
 
Chałubińskiego17:5628 min.
 
Sikorskiego17:5729 min.
 
Cieszyńskiego17:5931 min.
 
Cebertowicza18:0032 min.
 
Wilanowska18:0234 min.
 
Przemyska18:0335 min.
 
Płocka18:0436 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:0638 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy