Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo12:28
Helska12:30
Osiedle Wejhera12:32
Gospody12:33
Pomorska - Osiedle12:34
Subisława12:36
Opacka12:38
Oliwa12:40
Obrońców Westerplatte12:41
Derdowskiego12:42
Tetmajera12:43
Bażyńskiego12:44
Uniwersytet12:45
Strzyża PKM12:47
Zajezdnia
 
12:48
0 min.
 
Zamenhofa12:491 min.
 
Wojska Polskiego12:502 min.
 
Galeria Bałtycka12:524 min.
 
Klonowa12:535 min.
 
Jaśkowa Dolina12:557 min.
 
Miszewskiego12:579 min.
 
Politechnika12:5810 min.
 
Opera Bałtycka13:0012 min.
 
Traugutta13:0214 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:0315 min.
 
Chodowieckiego13:0416 min.
 
Brama Oliwska13:0517 min.
 
Dworzec Główny13:0719 min.
 
Brama Wyżynna13:0921 min.
 
Śródmieście SKM13:1123 min.
 
Pohulanka13:1325 min.
 
Odrzańska13:1426 min.
 
Chałubińskiego13:1628 min.
 
Sikorskiego13:1729 min.
 
Cieszyńskiego13:1931 min.
 
Cebertowicza13:2032 min.
 
Wilanowska13:2234 min.
 
Przemyska13:2335 min.
 
Płocka13:2436 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:2638 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy