Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo08:48
Helska08:50
Osiedle Wejhera08:52
Gospody08:53
Pomorska - Osiedle08:54
Subisława08:56
Opacka08:58
Oliwa09:00
Obrońców Westerplatte09:01
Derdowskiego09:02
Tetmajera09:03
Bażyńskiego09:04
Uniwersytet09:05
Strzyża PKM09:07
Zajezdnia
 
09:08
0 min.
 
Zamenhofa09:091 min.
 
Wojska Polskiego09:102 min.
 
Galeria Bałtycka09:124 min.
 
Klonowa09:135 min.
 
Jaśkowa Dolina09:157 min.
 
Miszewskiego09:179 min.
 
Politechnika09:1810 min.
 
Opera Bałtycka09:2012 min.
 
Traugutta09:2214 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:2315 min.
 
Chodowieckiego09:2416 min.
 
Brama Oliwska09:2517 min.
 
Dworzec Główny09:2719 min.
 
Brama Wyżynna09:2921 min.
 
Śródmieście SKM09:3123 min.
 
Pohulanka09:3325 min.
 
Odrzańska09:3426 min.
 
Chałubińskiego09:3628 min.
 
Sikorskiego09:3729 min.
 
Cieszyńskiego09:3931 min.
 
Cebertowicza09:4032 min.
 
Wilanowska09:4234 min.
 
Przemyska09:4335 min.
 
Płocka09:4436 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:4638 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy