Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo07:28
Helska07:30
Osiedle Wejhera07:32
Gospody07:33
Pomorska - Osiedle07:34
Subisława07:36
Opacka07:38
Oliwa07:40
Obrońców Westerplatte07:41
Derdowskiego07:42
Tetmajera07:43
Bażyńskiego07:44
Uniwersytet07:45
Strzyża PKM07:47
Zajezdnia
 
07:48
0 min.
 
Zamenhofa07:491 min.
 
Wojska Polskiego07:502 min.
 
Galeria Bałtycka07:524 min.
 
Klonowa07:535 min.
 
Jaśkowa Dolina07:557 min.
 
Miszewskiego07:579 min.
 
Politechnika07:5810 min.
 
Opera Bałtycka08:0012 min.
 
Traugutta08:0214 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:0315 min.
 
Chodowieckiego08:0416 min.
 
Brama Oliwska08:0517 min.
 
Dworzec Główny08:0719 min.
 
Brama Wyżynna08:0921 min.
 
Śródmieście SKM08:1123 min.
 
Pohulanka08:1325 min.
 
Odrzańska08:1426 min.
 
Chałubińskiego08:1628 min.
 
Sikorskiego08:1729 min.
 
Cieszyńskiego08:1931 min.
 
Cebertowicza08:2032 min.
 
Wilanowska08:2234 min.
 
Przemyska08:2335 min.
 
Płocka08:2436 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:2638 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy