Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo15:26
Helska15:28
Osiedle Wejhera15:30
Gospody15:31
Pomorska - Osiedle15:32
Subisława15:34
Opacka15:36
Oliwa15:38
Obrońców Westerplatte15:39
Derdowskiego15:40
Tetmajera15:41
Bażyńskiego15:42
Uniwersytet15:43
Strzyża PKM
 
15:45
0 min.
 
Zajezdnia15:461 min.
 
Zamenhofa15:472 min.
 
Wojska Polskiego15:483 min.
 
Galeria Bałtycka15:505 min.
 
Klonowa15:527 min.
 
Jaśkowa Dolina15:549 min.
 
Miszewskiego15:5611 min.
 
Politechnika15:5712 min.
 
Opera Bałtycka15:5914 min.
 
Traugutta16:0116 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:0217 min.
 
Chodowieckiego16:0318 min.
 
Brama Oliwska16:0419 min.
 
Dworzec Główny16:0621 min.
 
Brama Wyżynna16:0823 min.
 
Śródmieście SKM16:1025 min.
 
Pohulanka16:1227 min.
 
Odrzańska16:1328 min.
 
Chałubińskiego16:1530 min.
 
Sikorskiego16:1631 min.
 
Cieszyńskiego16:1833 min.
 
Cebertowicza16:1934 min.
 
Wilanowska16:2136 min.
 
Przemyska16:2237 min.
 
Płocka16:2338 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:2540 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy