Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo18:28
Helska18:30
Osiedle Wejhera18:32
Gospody18:33
Pomorska - Osiedle18:34
Subisława18:36
Opacka18:38
Oliwa18:40
Obrońców Westerplatte18:41
Derdowskiego18:42
Tetmajera18:43
Bażyńskiego18:44
Uniwersytet18:45
Strzyża PKM
 
18:47
0 min.
 
Zajezdnia18:481 min.
 
Zamenhofa18:492 min.
 
Wojska Polskiego18:503 min.
 
Galeria Bałtycka18:525 min.
 
Klonowa18:536 min.
 
Jaśkowa Dolina18:558 min.
 
Miszewskiego18:5710 min.
 
Politechnika18:5811 min.
 
Opera Bałtycka19:0013 min.
 
Traugutta19:0215 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:0316 min.
 
Chodowieckiego19:0417 min.
 
Brama Oliwska19:0518 min.
 
Dworzec Główny19:0720 min.
 
Brama Wyżynna19:0922 min.
 
Śródmieście SKM19:1124 min.
 
Pohulanka19:1326 min.
 
Odrzańska19:1427 min.
 
Chałubińskiego19:1629 min.
 
Sikorskiego19:1730 min.
 
Cieszyńskiego19:1932 min.
 
Cebertowicza19:2033 min.
 
Wilanowska19:2235 min.
 
Przemyska19:2336 min.
 
Płocka19:2437 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:2639 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy