Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo14:28
Helska14:30
Osiedle Wejhera14:32
Gospody14:33
Pomorska - Osiedle14:34
Subisława14:36
Opacka14:38
Oliwa14:40
Obrońców Westerplatte14:41
Derdowskiego14:42
Tetmajera14:43
Bażyńskiego14:44
Uniwersytet14:45
Strzyża PKM
 
14:47
0 min.
 
Zajezdnia14:481 min.
 
Zamenhofa14:492 min.
 
Wojska Polskiego14:503 min.
 
Galeria Bałtycka14:525 min.
 
Klonowa14:536 min.
 
Jaśkowa Dolina14:558 min.
 
Miszewskiego14:5710 min.
 
Politechnika14:5811 min.
 
Opera Bałtycka15:0013 min.
 
Traugutta15:0215 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:0316 min.
 
Chodowieckiego15:0417 min.
 
Brama Oliwska15:0518 min.
 
Dworzec Główny15:0720 min.
 
Brama Wyżynna15:0922 min.
 
Śródmieście SKM15:1124 min.
 
Pohulanka15:1326 min.
 
Odrzańska15:1427 min.
 
Chałubińskiego15:1629 min.
 
Sikorskiego15:1730 min.
 
Cieszyńskiego15:1932 min.
 
Cebertowicza15:2033 min.
 
Wilanowska15:2235 min.
 
Przemyska15:2336 min.
 
Płocka15:2437 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:2639 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy