Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo19:28
Helska19:30
Osiedle Wejhera19:32
Gospody19:33
Pomorska - Osiedle19:34
Subisława19:36
Opacka19:38
Oliwa19:40
Obrońców Westerplatte19:41
Derdowskiego19:42
Tetmajera19:43
Bażyńskiego19:44
Uniwersytet19:45
Strzyża PKM
 
19:47
0 min.
 
Zajezdnia19:481 min.
 
Zamenhofa19:492 min.
 
Wojska Polskiego19:503 min.
 
Galeria Bałtycka19:525 min.
 
Klonowa19:536 min.
 
Jaśkowa Dolina19:558 min.
 
Miszewskiego19:5710 min.
 
Politechnika19:5811 min.
 
Opera Bałtycka20:0013 min.
 
Traugutta20:0215 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:0316 min.
 
Chodowieckiego20:0417 min.
 
Brama Oliwska20:0518 min.
 
Dworzec Główny20:0720 min.
 
Brama Wyżynna20:0922 min.
 
Śródmieście SKM20:1124 min.
 
Pohulanka20:1326 min.
 
Odrzańska20:1427 min.
 
Chałubińskiego20:1629 min.
 
Sikorskiego20:1730 min.
 
Cieszyńskiego20:1932 min.
 
Cebertowicza20:2033 min.
 
Wilanowska20:2235 min.
 
Przemyska20:2336 min.
 
Płocka20:2437 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:2639 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy