Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo13:48
Helska13:50
Osiedle Wejhera13:52
Gospody13:53
Pomorska - Osiedle13:54
Subisława13:56
Opacka13:58
Oliwa14:00
Obrońców Westerplatte14:01
Derdowskiego14:02
Tetmajera14:03
Bażyńskiego14:04
Uniwersytet14:05
Strzyża PKM
 
14:07
0 min.
 
Zajezdnia14:081 min.
 
Zamenhofa14:092 min.
 
Wojska Polskiego14:103 min.
 
Galeria Bałtycka14:125 min.
 
Klonowa14:136 min.
 
Jaśkowa Dolina14:158 min.
 
Miszewskiego14:1710 min.
 
Politechnika14:1811 min.
 
Opera Bałtycka14:2013 min.
 
Traugutta14:2215 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:2316 min.
 
Chodowieckiego14:2417 min.
 
Brama Oliwska14:2518 min.
 
Dworzec Główny14:2720 min.
 
Brama Wyżynna14:2922 min.
 
Śródmieście SKM14:3124 min.
 
Pohulanka14:3326 min.
 
Odrzańska14:3427 min.
 
Chałubińskiego14:3629 min.
 
Sikorskiego14:3730 min.
 
Cieszyńskiego14:3932 min.
 
Cebertowicza14:4033 min.
 
Wilanowska14:4235 min.
 
Przemyska14:4336 min.
 
Płocka14:4437 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:4639 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy