Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska04:32
Płocka04:34
Przemyska04:36
Wilanowska04:37
Cebertowicza04:39
Cieszyńskiego04:40
Sikorskiego04:42
Chałubińskiego
 
04:44
0 min.
 
Odrzańska04:462 min.
 
Pohulanka04:473 min.
 
Śródmieście SKM04:495 min.
 
Brama Wyżynna04:517 min.
 
Dworzec Główny04:539 min.
 
Brama Oliwska04:5511 min.
 
Chodowieckiego04:5612 min.
 
Uniwersytet Medyczny04:5713 min.
 
Traugutta04:5814 min.
 
Opera Bałtycka05:0016 min.
 
Politechnika05:0117 min.
 
Miszewskiego05:0218 min.
 
Jaśkowa Dolina05:0420 min.
 
Klonowa05:0521 min.
 
Galeria Bałtycka05:0723 min.
 
Wojska Polskiego05:0925 min.
 
Zamenhofa05:1026 min.
 
Zajezdnia05:1127 min.
 
Strzyża PKM05:1228 min.
 
Uniwersytet05:1329 min.
 
Bażyńskiego05:1430 min.
 
Tetmajera05:1531 min.
 
Derdowskiego05:1632 min.
 
Obrońców Westerplatte05:1733 min.
 
Oliwa05:1935 min.
 
Opacka05:2137 min.
 
Subisława05:2339 min.
 
Pomorska - Osiedle05:2541 min.
 
Osiedle Wejhera05:2743 min.
 
Helska05:2844 min.
 
Jelitkowo05:2945 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy