Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska21:02
Płocka21:04
Przemyska21:06
Wilanowska21:07
Cebertowicza21:09
Cieszyńskiego21:10
Sikorskiego21:12
Chałubińskiego
 
21:14
0 min.
 
Odrzańska21:162 min.
 
Pohulanka21:173 min.
 
Śródmieście SKM21:195 min.
 
Brama Wyżynna21:217 min.
 
Dworzec Główny21:239 min.
 
Brama Oliwska21:2511 min.
 
Chodowieckiego21:2612 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:2713 min.
 
Traugutta21:2814 min.
 
Opera Bałtycka21:3016 min.
 
Politechnika21:3117 min.
 
Miszewskiego21:3218 min.
 
Jaśkowa Dolina21:3420 min.
 
Klonowa21:3521 min.
 
Galeria Bałtycka21:3723 min.
 
Wojska Polskiego21:3925 min.
 
Zamenhofa21:4026 min.
 
Zajezdnia21:4127 min.
 
Strzyża PKM21:4228 min.
 
Uniwersytet21:4329 min.
 
Bażyńskiego21:4430 min.
 
Tetmajera21:4531 min.
 
Derdowskiego21:4632 min.
 
Obrońców Westerplatte21:4733 min.
 
Oliwa21:4935 min.
 
Opacka21:5137 min.
 
Subisława21:5339 min.
 
Pomorska - Osiedle21:5541 min.
 
Osiedle Wejhera21:5743 min.
 
Helska21:5844 min.
 
Jelitkowo21:5945 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy