Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:35
Płocka19:37
Przemyska19:39
Wilanowska19:40
Cebertowicza19:42
Cieszyńskiego19:43
Sikorskiego19:45
Chałubińskiego
 
19:47
0 min.
 
Odrzańska19:492 min.
 
Pohulanka19:503 min.
 
Śródmieście SKM19:525 min.
 
Brama Wyżynna19:547 min.
 
Dworzec Główny19:569 min.
 
Brama Oliwska19:5811 min.
 
Chodowieckiego19:5912 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:0013 min.
 
Traugutta20:0114 min.
 
Opera Bałtycka20:0316 min.
 
Politechnika20:0417 min.
 
Miszewskiego20:0518 min.
 
Jaśkowa Dolina20:0720 min.
 
Klonowa20:0821 min.
 
Galeria Bałtycka20:1023 min.
 
Wojska Polskiego20:1225 min.
 
Zamenhofa20:1326 min.
 
Zajezdnia20:1427 min.
 
Strzyża PKM20:1528 min.
 
Uniwersytet20:1730 min.
 
Bażyńskiego20:1831 min.
 
Tetmajera20:1932 min.
 
Derdowskiego20:2033 min.
 
Obrońców Westerplatte20:2134 min.
 
Oliwa20:2336 min.
 
Opacka20:2538 min.
 
Subisława20:2740 min.
 
Pomorska - Osiedle20:2942 min.
 
Osiedle Wejhera20:3144 min.
 
Helska20:3245 min.
 
Jelitkowo20:3346 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy