Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:27
Płocka17:29
Przemyska17:31
Wilanowska17:32
Cebertowicza17:34
Cieszyńskiego17:35
Sikorskiego17:37
Chałubińskiego
 
17:39
0 min.
 
Odrzańska17:412 min.
 
Pohulanka17:423 min.
 
Śródmieście SKM17:445 min.
 
Brama Wyżynna17:467 min.
 
Dworzec Główny17:489 min.
 
Brama Oliwska17:5011 min.
 
Chodowieckiego17:5112 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:5213 min.
 
Traugutta17:5415 min.
 
Opera Bałtycka17:5617 min.
 
Politechnika17:5718 min.
 
Miszewskiego17:5819 min.
 
Jaśkowa Dolina18:0021 min.
 
Klonowa18:0223 min.
 
Galeria Bałtycka18:0425 min.
 
Wojska Polskiego18:0627 min.
 
Zamenhofa18:0728 min.
 
Zajezdnia18:0829 min.
 
Strzyża PKM18:0930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy