Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:25
Płocka16:27
Przemyska16:29
Wilanowska16:30
Cebertowicza16:32
Cieszyńskiego16:33
Sikorskiego16:35
Chałubińskiego
 
16:37
0 min.
 
Odrzańska16:392 min.
 
Pohulanka16:403 min.
 
Śródmieście SKM16:425 min.
 
Brama Wyżynna16:447 min.
 
Dworzec Główny16:469 min.
 
Brama Oliwska16:4811 min.
 
Chodowieckiego16:4912 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:5013 min.
 
Traugutta16:5215 min.
 
Opera Bałtycka16:5417 min.
 
Politechnika16:5518 min.
 
Miszewskiego16:5619 min.
 
Jaśkowa Dolina16:5821 min.
 
Klonowa17:0023 min.
 
Galeria Bałtycka17:0225 min.
 
Wojska Polskiego17:0427 min.
 
Zamenhofa17:0528 min.
 
Zajezdnia17:0629 min.
 
Strzyża PKM17:0730 min.
 
Uniwersytet17:0932 min.
 
Bażyńskiego17:1033 min.
 
Tetmajera17:1134 min.
 
Derdowskiego17:1235 min.
 
Obrońców Westerplatte17:1336 min.
 
Oliwa17:1538 min.
 
Opacka17:1740 min.
 
Subisława17:1942 min.
 
Pomorska - Osiedle17:2144 min.
 
Osiedle Wejhera17:2346 min.
 
Helska17:2447 min.
 
Jelitkowo17:2548 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy