Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:35
Płocka15:37
Przemyska15:39
Wilanowska15:40
Cebertowicza15:42
Cieszyńskiego15:43
Sikorskiego15:45
Chałubińskiego
 
15:47
0 min.
 
Odrzańska15:492 min.
 
Pohulanka15:503 min.
 
Śródmieście SKM15:525 min.
 
Brama Wyżynna15:547 min.
 
Dworzec Główny15:569 min.
 
Brama Oliwska15:5811 min.
 
Chodowieckiego15:5912 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:0013 min.
 
Traugutta16:0215 min.
 
Opera Bałtycka16:0417 min.
 
Politechnika16:0518 min.
 
Miszewskiego16:0619 min.
 
Jaśkowa Dolina16:0821 min.
 
Klonowa16:1023 min.
 
Galeria Bałtycka16:1225 min.
 
Wojska Polskiego16:1427 min.
 
Zamenhofa16:1528 min.
 
Zajezdnia16:1629 min.
 
Strzyża PKM16:1730 min.
 
Uniwersytet16:1932 min.
 
Bażyńskiego16:2033 min.
 
Tetmajera16:2134 min.
 
Derdowskiego16:2235 min.
 
Obrońców Westerplatte16:2336 min.
 
Oliwa16:2538 min.
 
Opacka16:2740 min.
 
Subisława16:2942 min.
 
Pomorska - Osiedle16:3144 min.
 
Osiedle Wejhera16:3346 min.
 
Helska16:3447 min.
 
Jelitkowo16:3548 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy