Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:15
Płocka11:17
Przemyska11:19
Wilanowska11:20
Cebertowicza11:22
Cieszyńskiego11:23
Sikorskiego11:25
Chałubińskiego
 
11:27
0 min.
 
Odrzańska11:292 min.
 
Pohulanka11:303 min.
 
Śródmieście SKM11:325 min.
 
Brama Wyżynna11:347 min.
 
Dworzec Główny11:369 min.
 
Brama Oliwska11:3811 min.
 
Chodowieckiego11:3912 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:4013 min.
 
Traugutta11:4215 min.
 
Opera Bałtycka11:4417 min.
 
Politechnika11:4518 min.
 
Miszewskiego11:4619 min.
 
Jaśkowa Dolina11:4821 min.
 
Klonowa11:5023 min.
 
Galeria Bałtycka11:5225 min.
 
Wojska Polskiego11:5427 min.
 
Zamenhofa11:5528 min.
 
Zajezdnia11:5629 min.
 
Strzyża PKM11:5730 min.
 
Uniwersytet11:5932 min.
 
Bażyńskiego12:0033 min.
 
Tetmajera12:0134 min.
 
Derdowskiego12:0235 min.
 
Obrońców Westerplatte12:0336 min.
 
Oliwa12:0538 min.
 
Opacka12:0740 min.
 
Subisława12:0942 min.
 
Pomorska - Osiedle12:1144 min.
 
Osiedle Wejhera12:1346 min.
 
Helska12:1447 min.
 
Jelitkowo12:1548 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy