Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:35
Płocka09:37
Przemyska09:39
Wilanowska09:40
Cebertowicza09:42
Cieszyńskiego09:43
Sikorskiego09:45
Chałubińskiego
 
09:47
0 min.
 
Odrzańska09:492 min.
 
Pohulanka09:503 min.
 
Śródmieście SKM09:525 min.
 
Brama Wyżynna09:547 min.
 
Dworzec Główny09:569 min.
 
Brama Oliwska09:5811 min.
 
Chodowieckiego09:5912 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:0013 min.
 
Traugutta10:0215 min.
 
Opera Bałtycka10:0417 min.
 
Politechnika10:0518 min.
 
Miszewskiego10:0619 min.
 
Jaśkowa Dolina10:0821 min.
 
Klonowa10:1023 min.
 
Galeria Bałtycka10:1225 min.
 
Wojska Polskiego10:1427 min.
 
Zamenhofa10:1528 min.
 
Zajezdnia10:1629 min.
 
Strzyża PKM10:1730 min.
 
Uniwersytet10:1932 min.
 
Bażyńskiego10:2033 min.
 
Tetmajera10:2134 min.
 
Derdowskiego10:2235 min.
 
Obrońców Westerplatte10:2336 min.
 
Oliwa10:2538 min.
 
Opacka10:2740 min.
 
Subisława10:2942 min.
 
Pomorska - Osiedle10:3144 min.
 
Osiedle Wejhera10:3346 min.
 
Helska10:3447 min.
 
Jelitkowo10:3548 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy