Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska23:06
Płocka23:08
Przemyska23:10
Wilanowska23:11
Cebertowicza23:13
Cieszyńskiego23:14
Sikorskiego23:16
Chałubińskiego
 
23:18
0 min.
 
Odrzańska23:202 min.
 
Pohulanka23:213 min.
 
Śródmieście SKM23:235 min.
 
Brama Wyżynna23:257 min.
 
Dworzec Główny23:279 min.
 
Brama Oliwska23:2911 min.
 
Chodowieckiego23:3012 min.
 
Uniwersytet Medyczny23:3113 min.
 
Traugutta23:3214 min.
 
Opera Bałtycka23:3315 min.
 
Politechnika23:3416 min.
 
Miszewskiego23:3517 min.
 
Jaśkowa Dolina23:3618 min.
 
Klonowa23:3719 min.
 
Galeria Bałtycka23:3921 min.
 
Wojska Polskiego23:4123 min.
 
Zamenhofa23:4224 min.
 
Zajezdnia23:4325 min.
 
Strzyża PKM23:4426 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy