Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska21:32
Płocka21:34
Przemyska21:36
Wilanowska21:37
Cebertowicza21:39
Cieszyńskiego21:40
Sikorskiego21:42
Chałubińskiego
 
21:44
0 min.
 
Odrzańska21:462 min.
 
Pohulanka21:473 min.
 
Śródmieście SKM21:495 min.
 
Brama Wyżynna21:517 min.
 
Dworzec Główny21:539 min.
 
Brama Oliwska21:5511 min.
 
Chodowieckiego21:5612 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:5713 min.
 
Traugutta21:5814 min.
 
Opera Bałtycka22:0016 min.
 
Politechnika22:0117 min.
 
Miszewskiego22:0218 min.
 
Jaśkowa Dolina22:0420 min.
 
Klonowa22:0521 min.
 
Galeria Bałtycka22:0723 min.
 
Wojska Polskiego22:0925 min.
 
Zamenhofa22:1026 min.
 
Zajezdnia22:1127 min.
 
Strzyża PKM22:1228 min.
 
Uniwersytet22:1329 min.
 
Bażyńskiego22:1430 min.
 
Tetmajera22:1531 min.
 
Derdowskiego22:1632 min.
 
Obrońców Westerplatte22:1733 min.
 
Oliwa22:1935 min.
 
Opacka22:2137 min.
 
Subisława22:2339 min.
 
Pomorska - Osiedle22:2541 min.
 
Osiedle Wejhera22:2743 min.
 
Helska22:2844 min.
 
Jelitkowo22:2945 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy