Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska20:32
Płocka20:34
Przemyska20:36
Wilanowska20:37
Cebertowicza20:39
Cieszyńskiego20:40
Sikorskiego20:42
Chałubińskiego
 
20:44
0 min.
 
Odrzańska20:462 min.
 
Pohulanka20:473 min.
 
Śródmieście SKM20:495 min.
 
Brama Wyżynna20:517 min.
 
Dworzec Główny20:539 min.
 
Brama Oliwska20:5511 min.
 
Chodowieckiego20:5612 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:5713 min.
 
Traugutta20:5814 min.
 
Opera Bałtycka21:0016 min.
 
Politechnika21:0117 min.
 
Miszewskiego21:0218 min.
 
Jaśkowa Dolina21:0420 min.
 
Klonowa21:0521 min.
 
Galeria Bałtycka21:0723 min.
 
Wojska Polskiego21:0925 min.
 
Zamenhofa21:1026 min.
 
Zajezdnia21:1127 min.
 
Strzyża PKM21:1228 min.
 
Uniwersytet21:1329 min.
 
Bażyńskiego21:1430 min.
 
Tetmajera21:1531 min.
 
Derdowskiego21:1632 min.
 
Obrońców Westerplatte21:1733 min.
 
Oliwa21:1935 min.
 
Opacka21:2137 min.
 
Subisława21:2339 min.
 
Pomorska - Osiedle21:2541 min.
 
Osiedle Wejhera21:2743 min.
 
Helska21:2844 min.
 
Jelitkowo21:2945 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy