Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:12
Płocka19:14
Przemyska19:16
Wilanowska19:17
Cebertowicza19:19
Cieszyńskiego19:20
Sikorskiego19:22
Chałubińskiego
 
19:24
0 min.
 
Odrzańska19:262 min.
 
Pohulanka19:273 min.
 
Śródmieście SKM19:295 min.
 
Brama Wyżynna19:317 min.
 
Dworzec Główny19:339 min.
 
Brama Oliwska19:3511 min.
 
Chodowieckiego19:3612 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:3713 min.
 
Traugutta19:3814 min.
 
Opera Bałtycka19:4016 min.
 
Politechnika19:4117 min.
 
Miszewskiego19:4218 min.
 
Jaśkowa Dolina19:4420 min.
 
Klonowa19:4521 min.
 
Galeria Bałtycka19:4723 min.
 
Wojska Polskiego19:4925 min.
 
Zamenhofa19:5026 min.
 
Zajezdnia19:5127 min.
 
Strzyża PKM19:5228 min.
 
Uniwersytet19:5430 min.
 
Bażyńskiego19:5531 min.
 
Tetmajera19:5632 min.
 
Derdowskiego19:5733 min.
 
Obrońców Westerplatte19:5834 min.
 
Oliwa20:0036 min.
 
Opacka20:0238 min.
 
Subisława20:0440 min.
 
Pomorska - Osiedle20:0642 min.
 
Osiedle Wejhera20:0844 min.
 
Helska20:0945 min.
 
Jelitkowo20:1046 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy