Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:12
Płocka18:14
Przemyska18:16
Wilanowska18:17
Cebertowicza18:19
Cieszyńskiego18:20
Sikorskiego18:22
Chałubińskiego
 
18:24
0 min.
 
Odrzańska18:262 min.
 
Pohulanka18:273 min.
 
Śródmieście SKM18:295 min.
 
Brama Wyżynna18:317 min.
 
Dworzec Główny18:339 min.
 
Brama Oliwska18:3511 min.
 
Chodowieckiego18:3612 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:3713 min.
 
Traugutta18:3814 min.
 
Opera Bałtycka18:4016 min.
 
Politechnika18:4117 min.
 
Miszewskiego18:4218 min.
 
Jaśkowa Dolina18:4420 min.
 
Klonowa18:4521 min.
 
Galeria Bałtycka18:4723 min.
 
Wojska Polskiego18:4925 min.
 
Zamenhofa18:5026 min.
 
Zajezdnia18:5127 min.
 
Strzyża PKM18:5228 min.
 
Uniwersytet18:5430 min.
 
Bażyńskiego18:5531 min.
 
Tetmajera18:5632 min.
 
Derdowskiego18:5733 min.
 
Obrońców Westerplatte18:5834 min.
 
Oliwa19:0036 min.
 
Opacka19:0238 min.
 
Subisława19:0440 min.
 
Pomorska - Osiedle19:0642 min.
 
Osiedle Wejhera19:0844 min.
 
Helska19:0945 min.
 
Jelitkowo19:1046 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy