Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:12
Płocka16:14
Przemyska16:16
Wilanowska16:17
Cebertowicza16:19
Cieszyńskiego16:20
Sikorskiego16:22
Chałubińskiego
 
16:24
0 min.
 
Odrzańska16:262 min.
 
Pohulanka16:273 min.
 
Śródmieście SKM16:295 min.
 
Brama Wyżynna16:317 min.
 
Dworzec Główny16:339 min.
 
Brama Oliwska16:3511 min.
 
Chodowieckiego16:3612 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:3713 min.
 
Traugutta16:3814 min.
 
Opera Bałtycka16:4016 min.
 
Politechnika16:4117 min.
 
Miszewskiego16:4218 min.
 
Jaśkowa Dolina16:4420 min.
 
Klonowa16:4521 min.
 
Galeria Bałtycka16:4723 min.
 
Wojska Polskiego16:4925 min.
 
Zamenhofa16:5026 min.
 
Zajezdnia16:5127 min.
 
Strzyża PKM16:5228 min.
 
Uniwersytet16:5430 min.
 
Bażyńskiego16:5531 min.
 
Tetmajera16:5632 min.
 
Derdowskiego16:5733 min.
 
Obrońców Westerplatte16:5834 min.
 
Oliwa17:0036 min.
 
Opacka17:0238 min.
 
Subisława17:0440 min.
 
Pomorska - Osiedle17:0642 min.
 
Osiedle Wejhera17:0844 min.
 
Helska17:0945 min.
 
Jelitkowo17:1046 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy