Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:52
Płocka15:54
Przemyska15:56
Wilanowska15:57
Cebertowicza15:59
Cieszyńskiego16:00
Sikorskiego16:02
Chałubińskiego
 
16:04
0 min.
 
Odrzańska16:062 min.
 
Pohulanka16:073 min.
 
Śródmieście SKM16:095 min.
 
Brama Wyżynna16:117 min.
 
Dworzec Główny16:139 min.
 
Brama Oliwska16:1511 min.
 
Chodowieckiego16:1612 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:1713 min.
 
Traugutta16:1814 min.
 
Opera Bałtycka16:2016 min.
 
Politechnika16:2117 min.
 
Miszewskiego16:2218 min.
 
Jaśkowa Dolina16:2420 min.
 
Klonowa16:2521 min.
 
Galeria Bałtycka16:2723 min.
 
Wojska Polskiego16:2925 min.
 
Zamenhofa16:3026 min.
 
Zajezdnia16:3127 min.
 
Strzyża PKM16:3228 min.
 
Uniwersytet16:3430 min.
 
Bażyńskiego16:3531 min.
 
Tetmajera16:3632 min.
 
Derdowskiego16:3733 min.
 
Obrońców Westerplatte16:3834 min.
 
Oliwa16:4036 min.
 
Opacka16:4238 min.
 
Subisława16:4440 min.
 
Pomorska - Osiedle16:4642 min.
 
Osiedle Wejhera16:4844 min.
 
Helska16:4945 min.
 
Jelitkowo16:5046 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy