Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:55
Płocka06:57
Przemyska06:59
Wilanowska07:00
Cebertowicza07:02
Cieszyńskiego07:03
Sikorskiego07:05
Chałubińskiego
 
07:07
0 min.
 
Odrzańska07:092 min.
 
Pohulanka07:103 min.
 
Śródmieście SKM07:125 min.
 
Brama Wyżynna07:147 min.
 
Dworzec Główny07:169 min.
 
Brama Oliwska07:1811 min.
 
Chodowieckiego07:1912 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:2013 min.
 
Traugutta07:2215 min.
 
Opera Bałtycka07:2417 min.
 
Politechnika07:2518 min.
 
Miszewskiego07:2619 min.
 
Jaśkowa Dolina07:2821 min.
 
Klonowa07:3023 min.
 
Galeria Bałtycka07:3225 min.
 
Wojska Polskiego07:3427 min.
 
Zamenhofa07:3528 min.
 
Zajezdnia07:3629 min.
 
Strzyża PKM07:3730 min.
 
Uniwersytet07:3932 min.
 
Bażyńskiego07:4033 min.
 
Tetmajera07:4134 min.
 
Derdowskiego07:4235 min.
 
Obrońców Westerplatte07:4336 min.
 
Oliwa07:4538 min.
 
Opacka07:4740 min.
 
Subisława07:4942 min.
 
Pomorska - Osiedle07:5144 min.
 
Osiedle Wejhera07:5346 min.
 
Helska07:5447 min.
 
Jelitkowo07:5548 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy