Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:32
Płocka15:34
Przemyska15:36
Wilanowska15:37
Cebertowicza15:39
Cieszyńskiego15:40
Sikorskiego15:42
Chałubińskiego
 
15:44
0 min.
 
Odrzańska15:462 min.
 
Pohulanka15:473 min.
 
Śródmieście SKM15:495 min.
 
Brama Wyżynna15:517 min.
 
Dworzec Główny15:539 min.
 
Brama Oliwska15:5511 min.
 
Chodowieckiego15:5612 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:5713 min.
 
Traugutta15:5814 min.
 
Opera Bałtycka16:0016 min.
 
Politechnika16:0117 min.
 
Miszewskiego16:0218 min.
 
Jaśkowa Dolina16:0420 min.
 
Klonowa16:0521 min.
 
Galeria Bałtycka16:0723 min.
 
Wojska Polskiego16:0925 min.
 
Zamenhofa16:1026 min.
 
Zajezdnia16:1127 min.
 
Strzyża PKM16:1228 min.
 
Uniwersytet16:1430 min.
 
Bażyńskiego16:1531 min.
 
Tetmajera16:1632 min.
 
Derdowskiego16:1733 min.
 
Obrońców Westerplatte16:1834 min.
 
Oliwa16:2036 min.
 
Opacka16:2238 min.
 
Subisława16:2440 min.
 
Pomorska - Osiedle16:2642 min.
 
Osiedle Wejhera16:2844 min.
 
Helska16:2945 min.
 
Jelitkowo16:3046 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy