Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:12
Płocka13:14
Przemyska13:16
Wilanowska13:17
Cebertowicza13:19
Cieszyńskiego13:20
Sikorskiego13:22
Chałubińskiego
 
13:24
0 min.
 
Odrzańska13:262 min.
 
Pohulanka13:273 min.
 
Śródmieście SKM13:295 min.
 
Brama Wyżynna13:317 min.
 
Dworzec Główny13:339 min.
 
Brama Oliwska13:3511 min.
 
Chodowieckiego13:3612 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:3713 min.
 
Traugutta13:3814 min.
 
Opera Bałtycka13:4016 min.
 
Politechnika13:4117 min.
 
Miszewskiego13:4218 min.
 
Jaśkowa Dolina13:4420 min.
 
Klonowa13:4521 min.
 
Galeria Bałtycka13:4723 min.
 
Wojska Polskiego13:4925 min.
 
Zamenhofa13:5026 min.
 
Zajezdnia13:5127 min.
 
Strzyża PKM13:5228 min.
 
Uniwersytet13:5430 min.
 
Bażyńskiego13:5531 min.
 
Tetmajera13:5632 min.
 
Derdowskiego13:5733 min.
 
Obrońców Westerplatte13:5834 min.
 
Oliwa14:0036 min.
 
Opacka14:0238 min.
 
Subisława14:0440 min.
 
Pomorska - Osiedle14:0642 min.
 
Osiedle Wejhera14:0844 min.
 
Helska14:0945 min.
 
Jelitkowo14:1046 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy