Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:32
Płocka12:34
Przemyska12:36
Wilanowska12:37
Cebertowicza12:39
Cieszyńskiego12:40
Sikorskiego12:42
Chałubińskiego
 
12:44
0 min.
 
Odrzańska12:462 min.
 
Pohulanka12:473 min.
 
Śródmieście SKM12:495 min.
 
Brama Wyżynna12:517 min.
 
Dworzec Główny12:539 min.
 
Brama Oliwska12:5511 min.
 
Chodowieckiego12:5612 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:5713 min.
 
Traugutta12:5814 min.
 
Opera Bałtycka13:0016 min.
 
Politechnika13:0117 min.
 
Miszewskiego13:0218 min.
 
Jaśkowa Dolina13:0420 min.
 
Klonowa13:0521 min.
 
Galeria Bałtycka13:0723 min.
 
Wojska Polskiego13:0925 min.
 
Zamenhofa13:1026 min.
 
Zajezdnia13:1127 min.
 
Strzyża PKM13:1228 min.
 
Uniwersytet13:1430 min.
 
Bażyńskiego13:1531 min.
 
Tetmajera13:1632 min.
 
Derdowskiego13:1733 min.
 
Obrońców Westerplatte13:1834 min.
 
Oliwa13:2036 min.
 
Opacka13:2238 min.
 
Subisława13:2440 min.
 
Pomorska - Osiedle13:2642 min.
 
Osiedle Wejhera13:2844 min.
 
Helska13:2945 min.
 
Jelitkowo13:3046 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy