Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:45
Płocka06:47
Przemyska06:49
Wilanowska06:50
Cebertowicza06:52
Cieszyńskiego06:53
Sikorskiego06:55
Chałubińskiego
 
06:57
0 min.
 
Odrzańska06:592 min.
 
Pohulanka07:003 min.
 
Śródmieście SKM07:025 min.
 
Brama Wyżynna07:047 min.
 
Dworzec Główny07:069 min.
 
Brama Oliwska07:0811 min.
 
Chodowieckiego07:0912 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:1013 min.
 
Traugutta07:1215 min.
 
Opera Bałtycka07:1417 min.
 
Politechnika07:1518 min.
 
Miszewskiego07:1619 min.
 
Jaśkowa Dolina07:1821 min.
 
Klonowa07:2023 min.
 
Galeria Bałtycka07:2225 min.
 
Wojska Polskiego07:2427 min.
 
Zamenhofa07:2528 min.
 
Zajezdnia07:2629 min.
 
Strzyża PKM07:2730 min.
 
Uniwersytet07:2932 min.
 
Bażyńskiego07:3033 min.
 
Tetmajera07:3134 min.
 
Derdowskiego07:3235 min.
 
Obrońców Westerplatte07:3336 min.
 
Oliwa07:3538 min.
 
Opacka07:3740 min.
 
Subisława07:3942 min.
 
Pomorska - Osiedle07:4144 min.
 
Osiedle Wejhera07:4346 min.
 
Helska07:4447 min.
 
Jelitkowo07:4548 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy