Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:32
Płocka11:34
Przemyska11:36
Wilanowska11:37
Cebertowicza11:39
Cieszyńskiego11:40
Sikorskiego11:42
Chałubińskiego
 
11:44
0 min.
 
Odrzańska11:462 min.
 
Pohulanka11:473 min.
 
Śródmieście SKM11:495 min.
 
Brama Wyżynna11:517 min.
 
Dworzec Główny11:539 min.
 
Brama Oliwska11:5511 min.
 
Chodowieckiego11:5612 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:5713 min.
 
Traugutta11:5814 min.
 
Opera Bałtycka12:0016 min.
 
Politechnika12:0117 min.
 
Miszewskiego12:0218 min.
 
Jaśkowa Dolina12:0420 min.
 
Klonowa12:0521 min.
 
Galeria Bałtycka12:0723 min.
 
Wojska Polskiego12:0925 min.
 
Zamenhofa12:1026 min.
 
Zajezdnia12:1127 min.
 
Strzyża PKM12:1228 min.
 
Uniwersytet12:1430 min.
 
Bażyńskiego12:1531 min.
 
Tetmajera12:1632 min.
 
Derdowskiego12:1733 min.
 
Obrońców Westerplatte12:1834 min.
 
Oliwa12:2036 min.
 
Opacka12:2238 min.
 
Subisława12:2440 min.
 
Pomorska - Osiedle12:2642 min.
 
Osiedle Wejhera12:2844 min.
 
Helska12:2945 min.
 
Jelitkowo12:3046 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy