Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:52
Płocka10:54
Przemyska10:56
Wilanowska10:57
Cebertowicza10:59
Cieszyńskiego11:00
Sikorskiego11:02
Chałubińskiego
 
11:04
0 min.
 
Odrzańska11:062 min.
 
Pohulanka11:073 min.
 
Śródmieście SKM11:095 min.
 
Brama Wyżynna11:117 min.
 
Dworzec Główny11:139 min.
 
Brama Oliwska11:1511 min.
 
Chodowieckiego11:1612 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:1713 min.
 
Traugutta11:1814 min.
 
Opera Bałtycka11:2016 min.
 
Politechnika11:2117 min.
 
Miszewskiego11:2218 min.
 
Jaśkowa Dolina11:2420 min.
 
Klonowa11:2521 min.
 
Galeria Bałtycka11:2723 min.
 
Wojska Polskiego11:2925 min.
 
Zamenhofa11:3026 min.
 
Zajezdnia11:3127 min.
 
Strzyża PKM11:3228 min.
 
Uniwersytet11:3430 min.
 
Bażyńskiego11:3531 min.
 
Tetmajera11:3632 min.
 
Derdowskiego11:3733 min.
 
Obrońców Westerplatte11:3834 min.
 
Oliwa11:4036 min.
 
Opacka11:4238 min.
 
Subisława11:4440 min.
 
Pomorska - Osiedle11:4642 min.
 
Osiedle Wejhera11:4844 min.
 
Helska11:4945 min.
 
Jelitkowo11:5046 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy