Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:32
Płocka10:34
Przemyska10:36
Wilanowska10:37
Cebertowicza10:39
Cieszyńskiego10:40
Sikorskiego10:42
Chałubińskiego
 
10:44
0 min.
 
Odrzańska10:462 min.
 
Pohulanka10:473 min.
 
Śródmieście SKM10:495 min.
 
Brama Wyżynna10:517 min.
 
Dworzec Główny10:539 min.
 
Brama Oliwska10:5511 min.
 
Chodowieckiego10:5612 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:5713 min.
 
Traugutta10:5814 min.
 
Opera Bałtycka11:0016 min.
 
Politechnika11:0117 min.
 
Miszewskiego11:0218 min.
 
Jaśkowa Dolina11:0420 min.
 
Klonowa11:0521 min.
 
Galeria Bałtycka11:0723 min.
 
Wojska Polskiego11:0925 min.
 
Zamenhofa11:1026 min.
 
Zajezdnia11:1127 min.
 
Strzyża PKM11:1228 min.
 
Uniwersytet11:1430 min.
 
Bażyńskiego11:1531 min.
 
Tetmajera11:1632 min.
 
Derdowskiego11:1733 min.
 
Obrońców Westerplatte11:1834 min.
 
Oliwa11:2036 min.
 
Opacka11:2238 min.
 
Subisława11:2440 min.
 
Pomorska - Osiedle11:2642 min.
 
Osiedle Wejhera11:2844 min.
 
Helska11:2945 min.
 
Jelitkowo11:3046 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy