Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska08:02
Płocka08:04
Przemyska08:06
Wilanowska08:07
Cebertowicza08:09
Cieszyńskiego08:10
Sikorskiego08:12
Chałubińskiego
 
08:14
0 min.
 
Odrzańska08:162 min.
 
Pohulanka08:173 min.
 
Śródmieście SKM08:195 min.
 
Brama Wyżynna08:217 min.
 
Dworzec Główny08:239 min.
 
Brama Oliwska08:2511 min.
 
Chodowieckiego08:2612 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:2713 min.
 
Traugutta08:2814 min.
 
Opera Bałtycka08:3016 min.
 
Politechnika08:3117 min.
 
Miszewskiego08:3218 min.
 
Jaśkowa Dolina08:3420 min.
 
Klonowa08:3521 min.
 
Galeria Bałtycka08:3723 min.
 
Wojska Polskiego08:3925 min.
 
Zamenhofa08:4026 min.
 
Zajezdnia08:4127 min.
 
Strzyża PKM08:4228 min.
 
Uniwersytet08:4329 min.
 
Bażyńskiego08:4430 min.
 
Tetmajera08:4531 min.
 
Derdowskiego08:4632 min.
 
Obrońców Westerplatte08:4733 min.
 
Oliwa08:4935 min.
 
Opacka08:5137 min.
 
Subisława08:5339 min.
 
Pomorska - Osiedle08:5541 min.
 
Osiedle Wejhera08:5743 min.
 
Helska08:5844 min.
 
Jelitkowo08:5945 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy