Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:02
Płocka05:04
Przemyska05:06
Wilanowska05:07
Cebertowicza05:09
Cieszyńskiego05:10
Sikorskiego05:12
Chałubińskiego
 
05:14
0 min.
 
Odrzańska05:162 min.
 
Pohulanka05:173 min.
 
Śródmieście SKM05:195 min.
 
Brama Wyżynna05:217 min.
 
Dworzec Główny05:239 min.
 
Brama Oliwska05:2511 min.
 
Chodowieckiego05:2612 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:2713 min.
 
Traugutta05:2814 min.
 
Opera Bałtycka05:3016 min.
 
Politechnika05:3117 min.
 
Miszewskiego05:3218 min.
 
Jaśkowa Dolina05:3420 min.
 
Klonowa05:3521 min.
 
Galeria Bałtycka05:3723 min.
 
Wojska Polskiego05:3925 min.
 
Zamenhofa05:4026 min.
 
Zajezdnia05:4127 min.
 
Strzyża PKM05:4228 min.
 
Uniwersytet05:4329 min.
 
Bażyńskiego05:4430 min.
 
Tetmajera05:4531 min.
 
Derdowskiego05:4632 min.
 
Obrońców Westerplatte05:4733 min.
 
Oliwa05:4935 min.
 
Opacka05:5137 min.
 
Subisława05:5339 min.
 
Pomorska - Osiedle05:5541 min.
 
Osiedle Wejhera05:5743 min.
 
Helska05:5844 min.
 
Jelitkowo05:5945 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy