Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:25
Płocka06:27
Przemyska06:29
Wilanowska06:30
Cebertowicza06:32
Cieszyńskiego06:33
Sikorskiego06:35
Chałubińskiego
 
06:37
0 min.
 
Odrzańska06:392 min.
 
Pohulanka06:403 min.
 
Śródmieście SKM06:425 min.
 
Brama Wyżynna06:447 min.
 
Dworzec Główny06:469 min.
 
Brama Oliwska06:4811 min.
 
Chodowieckiego06:4912 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:5013 min.
 
Traugutta06:5215 min.
 
Opera Bałtycka06:5417 min.
 
Politechnika06:5518 min.
 
Miszewskiego06:5619 min.
 
Jaśkowa Dolina06:5821 min.
 
Klonowa07:0023 min.
 
Galeria Bałtycka07:0225 min.
 
Wojska Polskiego07:0427 min.
 
Zamenhofa07:0528 min.
 
Zajezdnia07:0629 min.
 
Strzyża PKM07:0730 min.
 
Uniwersytet07:0932 min.
 
Bażyńskiego07:1033 min.
 
Tetmajera07:1134 min.
 
Derdowskiego07:1235 min.
 
Obrońców Westerplatte07:1336 min.
 
Oliwa07:1538 min.
 
Opacka07:1740 min.
 
Subisława07:1942 min.
 
Pomorska - Osiedle07:2144 min.
 
Osiedle Wejhera07:2346 min.
 
Helska07:2447 min.
 
Jelitkowo07:2548 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy