Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska23:36
Płocka23:38
Przemyska23:40
Wilanowska23:41
Cebertowicza23:43
Cieszyńskiego23:44
Sikorskiego23:46
Chałubińskiego
 
23:48
0 min.
 
Odrzańska23:502 min.
 
Pohulanka23:513 min.
 
Śródmieście SKM23:535 min.
 
Brama Wyżynna23:557 min.
 
Dworzec Główny23:579 min.
 
Brama Oliwska23:5911 min.
 
So.,22.02
Nd.,23.02
Chodowieckiego00:0012 min.
 
Uniwersytet Medyczny00:0113 min.
 
Traugutta00:0214 min.
 
Opera Bałtycka00:0315 min.
 
Politechnika00:0416 min.
 
Miszewskiego00:0517 min.
 
Jaśkowa Dolina00:0618 min.
 
Klonowa00:0719 min.
 
Galeria Bałtycka00:0921 min.
 
Wojska Polskiego00:1123 min.
 
Zamenhofa00:1224 min.
 
Zajezdnia00:1325 min.
 
Strzyża PKM00:1426 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy