Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska22:26
Płocka22:28
Przemyska22:30
Wilanowska22:31
Cebertowicza22:33
Cieszyńskiego22:34
Sikorskiego22:36
Chałubińskiego
 
22:38
0 min.
 
Odrzańska22:402 min.
 
Pohulanka22:413 min.
 
Śródmieście SKM22:435 min.
 
Brama Wyżynna22:457 min.
 
Dworzec Główny22:479 min.
 
Brama Oliwska22:4911 min.
 
Chodowieckiego22:5012 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:5113 min.
 
Traugutta22:5214 min.
 
Opera Bałtycka22:5416 min.
 
Politechnika22:5517 min.
 
Miszewskiego22:5618 min.
 
Jaśkowa Dolina22:5820 min.
 
Klonowa22:5921 min.
 
Galeria Bałtycka23:0123 min.
 
Wojska Polskiego23:0325 min.
 
Zamenhofa23:0426 min.
 
Zajezdnia23:0527 min.
 
Strzyża PKM23:0628 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy