Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:15
Płocka06:17
Przemyska06:19
Wilanowska06:20
Cebertowicza06:22
Cieszyńskiego06:23
Sikorskiego06:25
Chałubińskiego
 
06:27
0 min.
 
Odrzańska06:292 min.
 
Pohulanka06:303 min.
 
Śródmieście SKM06:325 min.
 
Brama Wyżynna06:347 min.
 
Dworzec Główny06:369 min.
 
Brama Oliwska06:3811 min.
 
Chodowieckiego06:3912 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:4013 min.
 
Traugutta06:4215 min.
 
Opera Bałtycka06:4417 min.
 
Politechnika06:4518 min.
 
Miszewskiego06:4619 min.
 
Jaśkowa Dolina06:4821 min.
 
Klonowa06:5023 min.
 
Galeria Bałtycka06:5225 min.
 
Wojska Polskiego06:5427 min.
 
Zamenhofa06:5528 min.
 
Zajezdnia06:5629 min.
 
Strzyża PKM06:5730 min.
 
Uniwersytet06:5932 min.
 
Bażyńskiego07:0033 min.
 
Tetmajera07:0134 min.
 
Derdowskiego07:0235 min.
 
Obrońców Westerplatte07:0336 min.
 
Oliwa07:0538 min.
 
Opacka07:0740 min.
 
Subisława07:0942 min.
 
Pomorska - Osiedle07:1144 min.
 
Osiedle Wejhera07:1346 min.
 
Helska07:1447 min.
 
Jelitkowo07:1548 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy