Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska20:43
Płocka20:45
Przemyska20:47
Wilanowska20:48
Cebertowicza20:50
Cieszyńskiego20:51
Sikorskiego20:53
Chałubińskiego
 
20:55
0 min.
 
Odrzańska20:572 min.
 
Pohulanka20:583 min.
 
Śródmieście SKM21:005 min.
 
Brama Wyżynna21:027 min.
 
Dworzec Główny21:049 min.
 
Brama Oliwska21:0611 min.
 
Chodowieckiego21:0712 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:0813 min.
 
Traugutta21:0914 min.
 
Opera Bałtycka21:1116 min.
 
Politechnika21:1217 min.
 
Miszewskiego21:1318 min.
 
Jaśkowa Dolina21:1520 min.
 
Klonowa21:1621 min.
 
Galeria Bałtycka21:1823 min.
 
Wojska Polskiego21:2025 min.
 
Zamenhofa21:2126 min.
 
Zajezdnia21:2227 min.
 
Strzyża PKM21:2328 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy