Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:32
Płocka17:34
Przemyska17:36
Wilanowska17:37
Cebertowicza17:39
Cieszyńskiego17:40
Sikorskiego17:42
Chałubińskiego
 
17:44
0 min.
 
Odrzańska17:462 min.
 
Pohulanka17:473 min.
 
Śródmieście SKM17:495 min.
 
Brama Wyżynna17:517 min.
 
Dworzec Główny17:539 min.
 
Brama Oliwska17:5511 min.
 
Chodowieckiego17:5612 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:5713 min.
 
Traugutta17:5814 min.
 
Opera Bałtycka18:0016 min.
 
Politechnika18:0117 min.
 
Miszewskiego18:0218 min.
 
Jaśkowa Dolina18:0420 min.
 
Klonowa18:0521 min.
 
Galeria Bałtycka18:0723 min.
 
Wojska Polskiego18:0925 min.
 
Zamenhofa18:1026 min.
 
Zajezdnia18:1127 min.
 
Strzyża PKM18:1228 min.
 
Uniwersytet18:1430 min.
 
Bażyńskiego18:1531 min.
 
Tetmajera18:1632 min.
 
Derdowskiego18:1733 min.
 
Obrońców Westerplatte18:1834 min.
 
Oliwa18:2036 min.
 
Opacka18:2238 min.
 
Subisława18:2440 min.
 
Pomorska - Osiedle18:2642 min.
 
Osiedle Wejhera18:2844 min.
 
Helska18:2945 min.
 
Jelitkowo18:3046 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy