Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:52
Płocka14:54
Przemyska14:56
Wilanowska14:57
Cebertowicza14:59
Cieszyńskiego15:00
Sikorskiego15:02
Chałubińskiego
 
15:04
0 min.
 
Odrzańska15:062 min.
 
Pohulanka15:073 min.
 
Śródmieście SKM15:095 min.
 
Brama Wyżynna15:117 min.
 
Dworzec Główny15:139 min.
 
Brama Oliwska15:1511 min.
 
Chodowieckiego15:1612 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:1713 min.
 
Traugutta15:1814 min.
 
Opera Bałtycka15:2016 min.
 
Politechnika15:2117 min.
 
Miszewskiego15:2218 min.
 
Jaśkowa Dolina15:2420 min.
 
Klonowa15:2521 min.
 
Galeria Bałtycka15:2723 min.
 
Wojska Polskiego15:2925 min.
 
Zamenhofa15:3026 min.
 
Zajezdnia15:3127 min.
 
Strzyża PKM15:3228 min.
 
Uniwersytet15:3430 min.
 
Bażyńskiego15:3531 min.
 
Tetmajera15:3632 min.
 
Derdowskiego15:3733 min.
 
Obrońców Westerplatte15:3834 min.
 
Oliwa15:4036 min.
 
Opacka15:4238 min.
 
Subisława15:4440 min.
 
Pomorska - Osiedle15:4642 min.
 
Osiedle Wejhera15:4844 min.
 
Helska15:4945 min.
 
Jelitkowo15:5046 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy