Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:32
Płocka14:34
Przemyska14:36
Wilanowska14:37
Cebertowicza14:39
Cieszyńskiego14:40
Sikorskiego14:42
Chałubińskiego
 
14:44
0 min.
 
Odrzańska14:462 min.
 
Pohulanka14:473 min.
 
Śródmieście SKM14:495 min.
 
Brama Wyżynna14:517 min.
 
Dworzec Główny14:539 min.
 
Brama Oliwska14:5511 min.
 
Chodowieckiego14:5612 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:5713 min.
 
Traugutta14:5814 min.
 
Opera Bałtycka15:0016 min.
 
Politechnika15:0117 min.
 
Miszewskiego15:0218 min.
 
Jaśkowa Dolina15:0420 min.
 
Klonowa15:0521 min.
 
Galeria Bałtycka15:0723 min.
 
Wojska Polskiego15:0925 min.
 
Zamenhofa15:1026 min.
 
Zajezdnia15:1127 min.
 
Strzyża PKM15:1228 min.
 
Uniwersytet15:1430 min.
 
Bażyńskiego15:1531 min.
 
Tetmajera15:1632 min.
 
Derdowskiego15:1733 min.
 
Obrońców Westerplatte15:1834 min.
 
Oliwa15:2036 min.
 
Opacka15:2238 min.
 
Subisława15:2440 min.
 
Pomorska - Osiedle15:2642 min.
 
Osiedle Wejhera15:2844 min.
 
Helska15:2945 min.
 
Jelitkowo15:3046 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy