Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:32
Płocka13:34
Przemyska13:36
Wilanowska13:37
Cebertowicza13:39
Cieszyńskiego13:40
Sikorskiego13:42
Chałubińskiego
 
13:44
0 min.
 
Odrzańska13:462 min.
 
Pohulanka13:473 min.
 
Śródmieście SKM13:495 min.
 
Brama Wyżynna13:517 min.
 
Dworzec Główny13:539 min.
 
Brama Oliwska13:5511 min.
 
Chodowieckiego13:5612 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:5713 min.
 
Traugutta13:5814 min.
 
Opera Bałtycka14:0016 min.
 
Politechnika14:0117 min.
 
Miszewskiego14:0218 min.
 
Jaśkowa Dolina14:0420 min.
 
Klonowa14:0521 min.
 
Galeria Bałtycka14:0723 min.
 
Wojska Polskiego14:0925 min.
 
Zamenhofa14:1026 min.
 
Zajezdnia14:1127 min.
 
Strzyża PKM14:1228 min.
 
Uniwersytet14:1430 min.
 
Bażyńskiego14:1531 min.
 
Tetmajera14:1632 min.
 
Derdowskiego14:1733 min.
 
Obrońców Westerplatte14:1834 min.
 
Oliwa14:2036 min.
 
Opacka14:2238 min.
 
Subisława14:2440 min.
 
Pomorska - Osiedle14:2642 min.
 
Osiedle Wejhera14:2844 min.
 
Helska14:2945 min.
 
Jelitkowo14:3046 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy