Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:52
Płocka11:54
Przemyska11:56
Wilanowska11:57
Cebertowicza11:59
Cieszyńskiego12:00
Sikorskiego12:02
Chałubińskiego
 
12:04
0 min.
 
Odrzańska12:062 min.
 
Pohulanka12:073 min.
 
Śródmieście SKM12:095 min.
 
Brama Wyżynna12:117 min.
 
Dworzec Główny12:139 min.
 
Brama Oliwska12:1511 min.
 
Chodowieckiego12:1612 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:1713 min.
 
Traugutta12:1814 min.
 
Opera Bałtycka12:2016 min.
 
Politechnika12:2117 min.
 
Miszewskiego12:2218 min.
 
Jaśkowa Dolina12:2420 min.
 
Klonowa12:2521 min.
 
Galeria Bałtycka12:2723 min.
 
Wojska Polskiego12:2925 min.
 
Zamenhofa12:3026 min.
 
Zajezdnia12:3127 min.
 
Strzyża PKM12:3228 min.
 
Uniwersytet12:3430 min.
 
Bażyńskiego12:3531 min.
 
Tetmajera12:3632 min.
 
Derdowskiego12:3733 min.
 
Obrońców Westerplatte12:3834 min.
 
Oliwa12:4036 min.
 
Opacka12:4238 min.
 
Subisława12:4440 min.
 
Pomorska - Osiedle12:4642 min.
 
Osiedle Wejhera12:4844 min.
 
Helska12:4945 min.
 
Jelitkowo12:5046 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy